Tipo90 Şikayet

Tipo90 oyun sitesinin şikayetleri hakkın da sizlerden gelen yüzlerce mail yada whatsapp mesajlarından sonra Tipo90 Şikayet sayfası adı altında bu makaleyi zorunlu paylaşma gereği duyduk. Şikayet hakkındaki bu detaylı bilgilendirme mesajını okumanızı ve iyi anlamanızı umuyoruz.

Öncelikle tipo90 sitesini tanımamız gerekiyor. Tanımadığınız oyun sitesi ile ilgili şikayetlerinizin hiç bir geri dönüşü olamaz. Tipo90 kapalı devre bir oyun sitesidir ve bayiler aracılığı ile hizmet verir. Tipo90 oyun sayfasın da canlı yardım haricin de hiç bir kategori bulunmaz. Yani tipo90 sitesi içerisin de para yatırıp çekebileceğiniz bir bölüm yok. Bu da şu anlama geliyor ki tipo90 sizin para yatırımınız dan yada para çekimlerinizden habersizdir.

Tipo90 Paramı Ödemedi ? 

Bu doğru bir tespit değildir. Tipo90 hiç kullanıcının para alışverişine karışmaz. Bu yüzden de sorumluluk da kabul etmez. Tipo90 sitesi sadece alt yapısı kullanılması için bayilerine sunar ve bayiler kendi müşterilerini edinir. Eğer bugün bu sayfada iseniz muhtemelen bir bayiden şikayetiniz var.

Bayimi Kime Şikayet Edebilirim ?

sikayet
sikayet

Tipo90 sitesi bayilik verirken bayilerinden kimlik bilgileri talep etmez. Tipo90 Türkiye‘de oyun severlerin kaliteli bir hizmet alabilmesi ve dünya standartların da ve oyun seçeneklerine sahip bir alt yapıyı sunar. Bayiler kendi müşterilerini kendileri buldukları için, bu durum  da üyelerin bayilerini iyi tanıması ve ona göre oyunlarını oynaması gerekiyor.

Bayinizi şikayet edebileceğiniz tipo90 üzerinden bir birim yok.

Bu yüzden tipo90 üyeliğinizi iyi bir bayiden ve iyi tanıdığınız bir bayiden açtırmalısınız. Çünkü sizin kazançlarınızı bayiniz kendisi ödeyecektir.

Mtipo90.com sizin için ne yapabilir ?

Eğer sorun yaşadığınız bayi şirketimiz üzerinden bayilik almış ise kazançlarınızı mutlaka ödemek zorun da. Şirket olarak bayilik verirken bunu şart kılıyoruz. Fakat Türkiye‘de bayilik dağıtımını sadece şirketimiz yapmıyor. Diğer şirketlerinin dağıtmış olduğu bayiliklere müdahale edemiyoruz.

Kazancınız ile alakalı sorun yaşadığınız da müşteri temsilcilerimize ulaşarak kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Şayet şirketimiz bünyesin de bir bayisi ise Türkiye’nin neresin de olursa olsun hangi şehrin de mahallesin de olursa olsun mutlaka ödemeniz göndertilecektir.

Umarız açıklayıcı bir makale olmuştur.

Daha detaylı bilgileri whatsapp üzerinden edinebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir