Tipo90 Whatsapp

Tipo90 whatsapp numaraları internet ortamın da bir hayli fazla web sitesinde var. Bazı tipo90 üyeleri bu numaraların sadece bir noktadan kontrol edildiğini düşünse de işin aslı hiç de böyle değil.

Tipo90 Whatsapp numarası başlığı altındaki bu bilgilendirme mesajını dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Bu sayfadan alacağınız doğru bilgiler sayesin de en çok sevdiğiniz oyun sitesi tipo90 üyeliğiniz altında yapacağınız oyunlarda sorun yaşamazsınız. Kazancınızı sorunsuz bir şekilde bayinizden çekebilirsiniz.

Öncelikle bilmenizi istediğimiz bir kaç önemli husus var. Bu hususları kısa kısa alt alt alta belirteceğiz.

  • Tipo90 oyun sitesine direk olarak üye olamazsınız
  • Üyelik için mutlaka bir tipo90 bayisi ile iletişim halinde olmanız gerekiyor.
  • Tipo90 bayileri Türkiye’nin her yerinden vardır ama bir birleri ile alakaları asla yoktur
  • Tipo90 üyeliğinizi açtırdığınız bayi sizin bayinizdir ve yatırım çekim işlemlerini sadece o bayiden yapabilirsiniz.
  • Tipo90 üyeliğiniz ile yapacağınız yatırım veya kazancınızı sadece kendi bayinizden temin edebilirsiniz.
  • Bir başka tipo 90 bayisi açtırmış olduğunuz üyelik üzerinden ne yatırım nede çekim yapabilir.
  • Tipo90 üyeliğiniz olmadan tipo90 sitesine giriş yapamazsınız.
  • Tipo90 üyelik için Tc kimlik bilgileri talep etmez.
  • Üyelik için sizden Tc bilgileri talep eden hiç bir bayiye itibar etmeyiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz önemli verileri bildikten sonra tipo90 üyeliği için tercih edeceğiniz bayiyi daha iyi analiz ederek sorun yaşama olasılığınızı minimuma indirirsiniz.

Doğru Tipo90 Bayisi Nasıl Anlaşılır ?

Nereden geldik bu whatsapp numarası başlığı altından bu konulara dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat asıl konu zaten buradan başlıyor. Yazının devamın da sizlerde anlayacaksınız ki whatsapp numarasının önemini.

Bazı örneklere devam ederek konunun daha anlaşılır olmasını sağlamaya çalışacağız.

  1. Google.com üzerinden Tipo90 iletişim yada Tipo90 whatsapp yazıldığın da bizim şirketimiz çıkar.

Biz Tipo90 Ana bayisiyiz ve Türkiye’nin en büyük bayilik dağıtıcısıyız. Fakat bu bizim Türkiye de tek olduğumuz anlamına gelmiyor. Bir kaç örnekle Anlatalım…

Örnek 1 : İnternet üzerinden tipo90 iletişim yada whatsapp yazarak sitemiz üzerindeki whatsapp numarasından müşteri temsilcilerimize yazan bazı tipo90 mağdurları direk olarak kazancımı çekmek istedim ama beni neden engellediniz. Bazıları abartarak direk küfürlü bir şekilde sitem ediyor. Çünkü tipo90 sitesinin bayilerinin tamamını bir yerden kontrol edildiğini düşünüyor.

oysa ki hiç de öyle değil. İşte sorun ve sorunun cevabı başlıyor.

Tipo90 oyun sitesi belirli bir komisyon karşılığın da bayilerine sadece alt yapılarını kullanma izni verir.

Bu yüzden tipo90 sitesine direk olarak site üzerinden para yatıramazsınız. Yani buradan şunu anlıyoruz ki tipo90 para alışverişi yapmadığı için para alışverişleriniz de de muhatabınız olamaz. Yani parayı hangi bayiden yatırmışsanız muhatabınız da o bayi olmalıdır.

Örnek üzerinden devam edersek şayet ; internet üzerinden her hangi bir siteden tipo90 üyeliği açtırıp sonrasın da sorun yaşayıp whatsapp üzerinden yada iletişim bilgileri üzerinden engellenip bize gelen üye bilmiyor ki bizim hiç bir bağımız yok sorun yaşadığı bayi ile. İşte sorun burada başlıyor. Başka bayiler tarafından üyelik açılıp sonrasında sorun yaşayıp bize gelip hesap soran bir çok tipo90 üyesi var.

Örnek 2 :  Tipo90 sitesi sadece internet üzerinden bayiler aracılığı ile hizmet veremez. Türkiye’nin her şehrin de mahalle araların da bayilik yapan kişi yada kişiler vardır ve bu kişiler mekan işletir yada sadece telefon üzerinden çevrelerin deki kişilere oyun oynatır. Üyeliği boyunca tek muhatabı bayidir ama ne yazık ki sorun yaşadığın da gelip bizi bulur. Sanki biz parasını almış oyun hesabına yüklemesini biz yapmışsız. İşte bu konular da tipo90 severlerin bildiği çok yanlış bilmediği çok önemli konular var.

Umarım bu makale sizler için faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir