Tipo90 Mobil

Tipo90 oyun sitesine Mobil girişleriniz de hiç bir sorun yaşamadan m.108tipo90.com adresinden giriş yapabilirsiniz. Tipo90 mobil girişlerde sorun yaşanan üyelerimiz içim bilgilendirme yapalım.

Tipo 90 oyun sitesinin girişleri zaman zaman aralıklar ile değişebiliyor. Ne yazık ki bu durum tüm oyun siteleri için geçerli bir durum olduğun dan bu sorunu tüm oyun siteleri yaşıyor. Domain adresi değişimlerin de tipo90 üyeleri kısa süreliğine de olsa girişler de sorun yaşayabiliyor . Bu sorunlardan bazıları ;

giris tipo 90
  • Siteye yeni domain adresinden giriş yapılamaması
  • Sabit link tıklandığın da yeni domaine yönlendirmemesi
  • Casino oyunlarının açılmaması
  • Tombala sayfasının açılmaması
  • E-Spor oyunlarının oynanmaması

Bu gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Kısa süreliğine de olsa eski domainin adresinin yeni domain adresine yönlenmesi için gerekli süre zarfında bu sorunları yaşamanız mümkün. Hiç sorun yaşanmadan siteye giriş yapabilmeniz gerçekten de teknik olarak mümkün değil. Türkiye genelin de oyun sitelerine gelen domain yasaklanması yani Türkiye’den girişlere kısıtlanması çok sık rastlanılan bir durum. Bunun için teknik olarak yapılabilecek tek çözüm ise sabit bir link oluşturup siz tipo90 üyelerine vermek oluyor. 2024 teknolojisinde bunun dışında daha hızlı bir çözüm yok.

Android ve ios Telefonlarınız da zaman zaman farklı giriş sorunları yada zamanlaması yaşayabilirsiniz. Bazı zamanlarda sabit linke tıklanıldığın da Android ve ios alt yapılı telefonlarınızın giriş yapabilmeleri değişik zamanlar alabiliyor. Bunun bir kaç nedeni olabiliyor

  1. Tarayı geçmişiniz
  2. Yazılımınızın güncel olmaması

Bu gibi nedenlerden dolayı siteye girişleriniz de + olarak gecikme yaşanabilir. Siteye sorunsuz bir şekilde giriş yapamıyorsanız ve girişlerde uzun süreli sorun yaşıyorsanız whatsapp üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir