Tipo90 Canlı Yardım

Tipo90 oyun sitesin de yaşamış olduğunuz sorunları tipo90 canlı yardımcı üzerinden çözümleyebilirsiniz. Tipo90 canlı  destek 7/24 hizmet vermekle beraber site içerisin de ki tüm sorunlarınızı kısa sürede çözümlüyor.

Bazı tipo90 severler tipo90 canlı yardım sayfasından tipo90 yatırım işlemleri ile alakalı sorunlarını çözümlemek istese de bu ne yazık ki mümkün olmuyor. Canlı yardım müşteri hizmetleri tipo90 üyelerine sadece tipo90 oyun sitesi içerisin deki oyunlar ile alakalı yaşanan sorunlar da yardım edebilir.

 • Kupon geç sonuçlanması
 • Kuponun yanlış sonuçlanması
 • Kazancın bakiyeye yansımaması

gibi sorunlar dışın da canlı yardım müşteri hizmetleri size yardımcı olamaz.

Tipo90 sitesinde oyun oynadım ama kazancımı alamadım. Ne yapmam gerekiyor ?

Öncelikle bilmenizi isteriz ki canlı yardım üyelere para alışverişleri konusun da yardımcı olamaz. Tipo90 sitesin de üzerin de ne para yatırımı yapabilecek bir yer vardır ne de kazandığınız da çekim talebi verebileceğiniz bir buton vardır. Tipo90 sitesi kapalı devre bir oyun sitesi olduğu için mutlaka bir bayi ile irtibat içerisin de olmuş olmanız gerekiyor.

Size üyelik açan bayiniz sizin kazancınız dan sorumludur !

Tipo90 sitesine bir bayi üzerinden üye olup kazanç elde etmişseniz kazancınızı alabileceğiniz tek muhatabınız üyelik açtırıp para yatırdığınız bayinizdir.

Bayimi kime şikayet edebilirim ?

canli yardim
canli yardim

Ne yazık ki tipo90 bayilerden bayilik aşamasın da kimlik bilgisi talep etmediğinden bayiler den de sorumlu değildir. Örnek verecek olursak Antalya/Alanya bölgesin de bir internet cafe üzerinden üyelik açtırdınız ve paranızı da internet cafe deki işletmeciye verdiniz. Bu durum da kazancınızı da o kişiden almalısınız. Ne yazık ki şikayet edebileceğiniz bir yer yok. Tipo90 olarak bu durumu tüm makalelerimiz de belirtiyoruz.

Üyelik açtıracağınız bayileri çok iyi analiz etmeniz gerekiyor. Kazancınızı alabileceğiniz tipo90 bayilerini tercih etmenizi öneriyoruz.

 

“Tipo90 Canlı Yardım” için 3 yanıt

 1. Sedef antalya avatarı
  Sedef antalya

  Tipo 90 sitesin de canlı yardıma bağlandım ama soruna çözüm bulamadılar. İnternet üzerinden bir bayiden üye oldum ama numarasını kaybettim ve kendilerine ulaşamıyorum . 2 üç seneyi aşkın çalışıyorduk ve sorun yaşamamıştık . Telefon çalınınca tüm telefon numaraları whatsappp numaraları da kayboldu. Bayi muhtemelen eski kullandığım numaraya yazıyordur ama ben nunaramıda değiştirince bir türlü ulaşamadım. İnternet üzerinden tüm bayilere yazdım ama bayimi bulamadım. Canlı yardıma bağlanıp üye numaramı verip bulabilirsiniz dedim ama hayır cevabını aldım. Bu konu da bana yardımcı olabilecek kimse yok mu ya 🙁

  1. admin avatarı

   Merhaba. Bayinizin numarasını kaybetmiş iseniz bayinize ulaşmanız sadece bayinin size ulaşmasıyla olabilir. Bu konuda size yardımcı olabilecek ne yazık ki kimse yok. Dilerseniz size yeni üyelik açabilir sorunsuz bir şekilde tipo90 sitesin de oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

 2. Alnaya dolandırıldım avatarı
  Alnaya dolandırıldım

  Tipo90 sitesine Alanya da bir bayiden üye oldum ve para kazandım ama alamadım paramı ne yapabilirim bu konuda site de canlı yardıma bağlandım ama onlar da bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Böyle şey nasıl olur ya biri izah etsin lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir