Tipo90 Kazancınız 5 Dakika da Hesabınız da

Mtipo90.com şirketi olarak siz üyelerimizin kazancını sadece bir kaç dakika içerisin de hesabınıza gönderiyoruz. iddia ediyoruz ki hiç bir oyun sitesin de kazancınızı bu kadar hızlı hesabınıza aktaramazsınız.

Whatsapp üzerinden iletişime geçerek ne kadar çekim talebi verdiğinizi belirtim banka iban bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Bir kaç dakika içerisin de belirteceğiniz iban bilgilerine kazancınız gönderilmiş olacaktır.

Yatırım yaparken veya çekim yaparken vereceğiniz iban bilgilerinin size ait olmasına gerek yok !

Tipo90 sitesinin en büyük özelliği müşterilerinin gizlilik politikasıdır. İnternet üzerinden tipo90 sitesinin tercih edilmesinin sebeplerinden biri de budur. Sizlerin güvenliği bizler için ön plandadır. Oyunlarınızı güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Hiç bir bilginiz 3. şahıslar ile paylaşılmaz.

Diğer oyun sitelerinin bilgilerinizi diğer firmalar ile paylaştığını yada ücret karşılığın da sattığını bilmenizi isteriz. Buna örnek ve ispat olarak da her hangi bir siteye kimlik bilgileriniz ile üye olduğunuz da size bir çok oyun  firmasın dan mesaj yada aramalar gelecektir. Bu da gösteriyor ki telefon bilgileriniz ile birlikte tüm bilgileriniz diğer oyun sitelerinin çalışanları ile paylaşılıyor ve bu sebeple gün içerisin de onlarca yüzlerce oyun firması tarafından rahatsız ediliyorsunuz. Bunu bilmenizi ve bundan sonra bu bilgi doğrultusun da hareket etmenizi öneriyoruz.

Üye Olmak İçin Whatsapp Butonuna Tıklayın

Tipo90 üyeleri bunu fark etmiş ve bu yüzden dolayı da bizleri tercih etmiştir. Sizler de tipo90 sitesini tercih ederek oyunlarınızı sorunsuz bir şekilde keyifle oynayabilirsiniz.

“Tipo90 Kazancınız 5 Dakika da Hesabınız da” için bir yanıt

  1. Samsun lu avatarı
    Samsun lu

    Üye oldundu teşekkürler her şey yolunda . İlk çekimimı yaptım ve sorunsuz bir şekilde ulaştı . Yorum bırakmak istedim. Umarım her zaman öyle hızlı olursunuz . Artık samsun da tipo90 mahalle aralarındaki bayilerden oynamaya gerek kalmadı. Zaten paramızı alamıyoruz alsak da parça parça parayı mundar edip veriyorlar. Samsun dan selamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir