Tipo90 antalya alanya

Antalya ve Alanya bölgesin de bulunan tipo90 severlerin yoğun şikayeti üzerine bu sayfayı hazırladık. Whatsap ve tipo90 mail üzerinden aldığımız Antalya ve Alanya bölgesin de ki tipo90 bayileri üzerine artan şikayetler üzerine Antalya ve Alanya bölgesinde ki tipo90 severlere online üyelik hizmeti veriyoruz.

Antalya / Alanya bölgesin de güvenilir tipo90 bayisi var mı ?

alanya tipo 90

Mutlaka işini doğru yapan tipo90 bayileri vardır. Fakat mtipo90.com olarak bayilerimizin iletişim bilgilerini güvenlik sorunu yüzünden paylaşamıyoruz.

Mtipo90.com olarak hizmet verdiğimiz bayilerimiz de sorun yaşamacağınızı garanti edebiliriz.  Lakin Antalya ve Alanya bölgesin de yüzlerce tipo90  bayiliği yapan kişi yada kişiler var. Bu kişiler den mtipo90.com olarak biz sorumlu değiliz. Sorumlu olduğumuz sadece bayilik hizmeti verdiğimiz kişilerdir . Bunların dışında hizmet veren kişi yada kişilerin yapmış olduğu yada yapacağı sorunlardan sorumlu tutulamaz.

Bu yüzden online hizmet veriyoruz

Bu kadar sorun yaşayan tipo90 üyesi olunca m tipo90 com olarak İnternet üzerinden online üyelik açıp oyunlarınızı güvenli bir şekilde oynamanızı sağlıyoruz .

“Tipo90 antalya alanya” için 6 yanıt

 1. Alnayalı Esnaf avatarı
  Alnayalı Esnaf

  Alanya da yaşıyorum ve tipo90 bayilerinden oyun oynadığım da ne yatırım yapmışsam ne kazanıp çekmişsem milletin dilinde geziyordu. Bu durum beni çok sinirlendiriyordu ve internet üzerinden oynamaya karar verdim . betson da oyun oynadım onlar da 2 kere ödeme yaptılar ve sonrasın da sorun çıkarmaya başladılar ve bende tipo90 üzerinden oynayayım dedim ve google üzerinden bu siteye denk geldim aylardır oynuyorum ve yemin ederim sorun yaşamadan paramı çekebiliyorum. Sizler de gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

  1. Alanya Mahmutlar avatarı
   Alanya Mahmutlar

   Aynı sorunu bende yaşıyordum dostum ve şuan artık sorun yaşamıyorum. O kadar abartıyorlardı ki bir gün tek maça kalmışım ve 48,000 bin tl para alacağım çevrem de telefon geliyor yada whatsapp üzerinden yazıyorlar OOooOo Tek maça kalmışsın hadi bakalım hayırlısı kazanınca bize bilmem nereye götürürsün. Yahu arkadaş daha ben tek maça kaldığımı bilmeden adamlar benden önce öğreniyordu. Şimdi artık böyle bir sorunum yok ve sorunsuz bir şekilde oyunlarımı oynuyorum. Hem de %20 bonus da alıyorum param da kazancım da güvende hissediyorum. Teşekkürler mtipo90 ailesi. İyi ki varsınız. Umarım hep böyle devam edersiniz.

 2. Alanya Merkez Tipo90 avatarı
  Alanya Merkez Tipo90

  Konaklı Alanya bölgesin de ne kadar tipo90 bayisi var ise hepsine numaram bir şekilde ulaşmış. Arkadaş nerden buluyorsunuz beni nereden arıyorsunuz bu cesaret nereden geliyor bilmiyorum. Bir şekilde numaramı bulmuşlar Antalya Alanya merkez falan her yerden arıyorlar. Daha önce çok oynadım çok para da kaybettim ama para sorun değil önemli olan güven ve gizlilik. En son bir bayiden oynadım ve Alanya merkez de paramı alamadım. Yok salı yok çarşamba yok perşembe derken paramı bir türlü veremediler. 180 bin tl para kazanmıştım slot oyunların da . Ama bu rakamdan çok daha fazlasını vermiştim. Ne yaptımsa paramım alamadım ve artık mahalle bayilerinden oynamıyorum. Hiç güven vermiyorlar. Adamın altın da pantolon yok kalmış 30 bin tl yatırım alıyor. O zamanlar düşünemedik işte bu adam kazancımızı nasıl verir diye ama artık gözümüz açıldı. bence sizler de bu mesajı okuyorsanız mahalle bayilerinden uzak durmalısınız.

 3. Alanya lı Esnaf avatarı
  Alanya lı Esnaf

  Şuan sorunsuz bir şekilde oynuyorum ve kimse ne oynadığımı ne kaybettiğimi kazandığımı biilmiyor. Üstelik istediğim banka hesabından yatırım yapıyor çekiyorum hiç bir sorun yok. Her türlü kolaylığı sağlamışlar. Teşekkürler

 4. Osman avatarı
  Osman

  Üyelik açılır açılmaz 3 saat sonra 1000 TL yi 12000 TL yaptımm 10 bin TL çekim istedim 5 dakika sürmeden göndeirldi . Vallahi teşekkürler . Bunca zaman boşuna oynamışsız alanya da kasaptan marketten 🙂

  1. admin avatarı

   Bol şanslar bol kazançlar diliyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir